S První tréninky začaly v Mostě už v roce 2013. Od té doby se náš tým rozrostl. Trénujeme jak dospělé, tak i děti nebo seniory, pořádáme speciální kurzy a semináře zaměřené na problematiku ženské sebeobrany a mnoho dalších zajímavých akcí.

Pro zvládnutí předchozích dovedností se využívají speciální cvičení během tréninků, kdy se postupuje od jednoduchých sebeobranných technik až po realistické simulace ohrožení/útoku a to ať se jedná o rychlost, tempo, počet útočníků, viditelnost či místo (např. se také pořádají semináře CQB (close quarter battle) pro širokou veřejnost, kde se trénuje v dopravních prostředcích kupř. v autobuse, tramvaji, metru a starých budovách) Ale i přes maximální snahu o navození realistických podmínek útoků a ohrožení je vždy kladen velký důraz na bezpečnost studentů.

perun gym o nás

Krav-Maga

Grappling

Bezpečí pro seniory

One Comment

1. Ahoj,

prosím o zaslání údajů k platbě za březen.

Včera jsem byl na prvním tréninku a chtěl bych pokračovat s trénováním.

Vojta

Comments are closed.